Aile Boyu Macera Aile Tatili Aile Doğa Tatili Macera Tatili Tatil

Aile Boyu MaceraHer sene yaptığınız aynı tatilleri artık unutun. Ailenizle keyifli vakit geçirmek ve çocukluğunuza geri dönmek için size harika bir fırsat sunuyoruz. Aile boyu hem eğlenceli hem de çocuklarınız için eğitici bir şeyler yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Adrenalin Village ekibi olarak sizin için oluşturduğumuz bu eğlence ve adrenalin dolu tatil paketlerine mutlaka bir göz atmalısınız. Aile boyu unutulmayacak bir tatil yaşamak sizin elinizde. Bisiklet safari ile çocuklarınızla beraber çocukluğunuza dönebileceğiniz, kano safari ile denizlere açılıp maceraperest, adrenalin dolu bir tatil geçirebilirsiniz.


1. Gün2. Gün3. Gün4 Gün

Kano ile Şövalye Adası Turu :
4 Saatlik kano maceramıza Adrenalin Village’den çıkış yaparak başlıyoruz. Sahilden, Fethiye körfezi’ni keşfetmek için kürek sallıyoruz. Çalış plajına paralel olarak yola devam edip Şövalye Adası’na varıyoruz. Burada sakin denizi ve eşsiz manzarası ile bilinen Şövalye koyunda yüzme molası veriyoruz. Şövalye Adası’na “hoşça kal” deyip başlıyoruz dönüş yolculuğuna. Eğer şanslıysak yolda karetta karettaları bile görebiliriz. Ve Çalış plajına vararak eşsiz gün batımı ile dinlenme molası veriyoruz. Daha sonra başlangıç noktamıza geri dönüp turu sonlandırıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında yenilen akşam yemeği ile günümüzü sonlandırıyoruz.

Jeep Safari :
Haydi uyan sabah oldu. Fethiye’ nin ve maceranın tadını çıkarmak için sırada Jeep Safari var! 08:00 09:00 arası lezzetli Adrenalin Village kahvaltımızı yaparak güne merhaba diyoruz. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’ nden jeepler ile çıkış yaparak safariye başlıyoruz. İlk olarak yolda çocukların ve köylülerin su şakalarından biraz ıslanarak Tlos antik şehrine geliyoruz. Burada fotoğraf çekimi ve kısa bir bilgi aktarımından sonra Yaka Park’ta mola veriyoruz. Burada büyük bahisler dönüyor, “ 5 Dakika suda kalana” küçük ödüllerle başlayıp 15 dakika kalana hastane masrafları hediye olarak veriliyor. Ardından Saklıkent kanyonunda dinlenme ve yemek molası veriliyor isteğe bağlı olarak isterseniz saklı kentte trekking de yapabilirsiniz veya simitlerle güzel bir rafting bile yapabilme şansınız var. Arkasından çamur banyosu ile isteğe bağlı olarak 5 yaş ile 15 yas arasında gençleşebilirsiniz. Eğlencenin suyunu iyice çıkarttıktan sonra Adrenalin Köyü’ ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği ile bizden bu kadar.
Tekne Turu :
Güneşi bugün denizde selamlayalım! Önce 08:00-09:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Fethiye limanına varıyoruz. Bugün tekne ile 12 adalar turuna başlayacağız. Tekne turumuz Fethiye Körfezinde bulunan adaları dolaşır. Bu adalarda kıyıya yanaşır ve yüzme molası verir. Tüm tekne turlarımızda lezzetli öğle yemeği turun bir parçası olarak eklenmiştir. Tekne turu sırasında uğradığınız koylarda su kayağı, hamburger vs… çok eğlenceli aktiviteleri deneme fırsatınız da var. Adaların doğal güzellikleri ve masmavi denizi, gezinizi unutulmaz kılar. İlk olarak, Yassıca Adalar’da mola verilir. Burası temiz ,güzel ve denizi hemen derinleşmez. Göbün koyunda öğle yemeği… Diğer duraklarımız ise Tersane adası, Bedri Rahmi Koyu, Klopatra Hamamı, Kızıl Ada ve samanlık koyları Tur sonrası Adrenalin köyüne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği…
Bisiklet Safari :
Bugün pedallara basma günü… 08:00-10:00 arası kuvvetli bir kahvaltı yaptıktan sonra Adrenalin Köyü’ nden çıkış yapıyoruz. Bisiklet turumuza başlayacağımız nokta olan Çalış Plajı’ na varıyoruz. Sırasıyla önce Çiftlik Köyü ve Kargı Köyü’ne sıkıca bir pedal basarak geliyoruz. Burada dinlenme molası verdikten sonra Yanıklar, Karaot Plajı’nda deniz molası veriyoruz. Caretta Koyu ve Koca Çalış Plajı bisiklet safarimizin son duraklarıdır. Bu güzel günün ardından dağları tepeleri aşmış olmanın gururuyla Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Kesinlikle lezzetli menüsüyle saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeğini hak ettiniz.
 

Aile Boyu Macera Paketine konaklama dahil değildir. Oda ve Alternatif Tatil Paketi fiyatlarımız için lütfen iletişim formunu kullanarak bilgi alınız.

Copyright by Adrenalin Village 2014 Powered by Admode
evden eve nakliyat evden eve nakliyat pendik