Fethiye de Balayı Tatil Fotoğrafları ile Herkez Kıskanacak.

Alternatif BalayıDüğününüz, hayal ettiğiniz gibi unutulmaz bir geceyle yaşandı ve sırada balayı tatili var. Balayınızın da unutulmaz olmasını ister misiniz ?

Alacağınız en keyifli kararlardan birisi de balayı olsa gerek… Ne de olsa karı-koca olarak çıkacağınız ilk tatilinizi planlıyorsunuz artık! Balayınızda tembellik mi yapacaksınız, yoksa adrenalin dolu bir maceraya mı atılmak istersiniz?

O zaman yatıp uyumayı ve dinlenmeyi bir kenara bırakın ve aşk dolu yüreğinizle kendinizi dışarıya atın. Adrenalin Village ekibinin sizler için hazırladığı balayı paketleri ile mutluluğunuza mutluluk katın. İşte size muhteşem balayı tatili seçenekleri…Unutmayın hayatınızın en mükemmel tatilini geçireceksiniz…

YALNIZCA TADINI ÇIKARIN VE İLERİDE ÇOCUKLARINIZA GÖSTEREBİLECEĞİNİZ FOTOĞRAFLAR VE FİLMLER ÇEKİN!


1. Gün2. Gün3. Gün4. Gün5. Gün

Kelebekler Vadisi Treking :
Adrenalin Village’da güneşli bir güne uyandıktan sonra 08:00-10:00 arası kahvaltı keyfi ve ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yapıyoruz. Adrenalin car ile hiç bitmeyeceğini düşündüğünüz bir yolculuğa başlıyoruz. Ölüdeniz üzerinden Faralya Köyü’ne varıyoruz. Orada küçük bir brif verildikten sonra Kelebekler Vadisi’nin inanılmaz güzel manzarası ile yola koyuluyoruz. Yürüyüşle başladığımız patikaların arasında 3 tane ipli parkuru da geçerek Kelebekler Vadisi’nin büyülü denizine ulaşıyoruz. Burada dinlenme, yemek ve deniz molası veriyoruz. İsteyenler vadideki şelaleye de yürüyebiliyorlar. İçeceklerimiz, sohbetimiz ve keyfimizi tamamladıktan ve tabi ki gücümüzü yeniden topladıktan sonra başlıyoruz dönüş yoluna. Faralya’ya çıktıktan sonra tekrar manzaraya bakıp, “ işte budur” deyip yine bitmek bilmeyen bir Adrenalin car yolculuğuna başlıyoruz. İsteğe bağlı olarak Ölüdeniz’de mola veriyoruz ya da Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında yenilen akşam yemeği ile aktivitemizi sonlandırıyoruz.

Kano ile Şövalye Adası Turu :
4 Saatlik kano maceramıza Adrenalin Village’den çıkış yaparak başlıyoruz. Sahilden, Fethiye körfezi’ni keşfetmek için kürek sallıyoruz. Çalış plajına paralel olarak yola devam edip Şövalye Adası’na varıyoruz. Burada sakin denizi ve eşsiz manzarası ile bilinen Şövalye koyunda yüzme molası veriyoruz. Şövalye Adası’na “hoşça kal” deyip başlıyoruz dönüş yolculuğuna. Eğer şanslıysak yolda karetta karettaları bile görebiliriz. Ve Çalış plajına vararak eşsiz gün batımı ile dinlenme molası veriyoruz. Daha sonra başlangıç noktamıza geri dönüp turu sonlandırıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında yenilen akşam yemeği ile günümüzü sonlandırıyoruz.
Jeep Safari :
Haydi uyan sabah oldu. Fethiye’ nin ve maceranın tadını çıkarmak için sırada Jeep Safari var! 08:00 09:00 arası lezzetli Adrenalin Village kahvaltımızı yaparak güne merhaba diyoruz. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’ nden jeepler ile çıkış yaparak safariye başlıyoruz. İlk olarak yolda çocukların ve köylülerin su şakalarından biraz ıslanarak Tlos antik şehrine geliyoruz. Burada fotoğraf çekimi ve kısa bir bilgi aktarımından sonra Yaka Park’ta mola veriyoruz. Burada büyük bahisler dönüyor, “ 5 Dakika suda kalana” küçük ödüllerle başlayıp 15 dakika kalana hastane masrafları hediye olarak veriliyor. Ardından Saklıkent kanyonunda dinlenme ve yemek molası veriliyor isteğe bağlı olarak isterseniz saklı kentte trekking de yapabilirsiniz veya simitlerle güzel bir rafting bile yapabilme şansınız var. Arkasından çamur banyosu ile isteğe bağlı olarak 5 yaş ile 15 yas arasında gençleşebilirsiniz. Eğlencenin suyunu iyice çıkarttıktan sonra Adrenalin Köyü’ ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği ile bizden bu kadar.
Atv Safari :
Güzel bir güne uyandıktan sonra, 08:00-10:00 arasında kahvaltımızı yapıp Adrenalin Köyü’nden çıkış yapıyoruz. Atv’lerimizin olduğu alana varınca önce güvenliğiniz için motor sürüş eğitimi alıyoruz ve Atv’lerimize biniyoruz. Ardından Atv’ler ile safari macerasına başlıyoruz. Doğa harikası parkurumuz, caretta koyundan, engebeli kocacalis sahilinden ve dere yollarından ve Karaot sahilinden oluşan dört saatlik heyecan verici bir turdur. Koca çalış plajından geçtikten sonra Karataş plajında dinlenme molası veriyoruz. Oradan Akmaz plajı ve Kara Ot plajına geçiş yapıyoruz. Derelerden ve toprak yollardan coşarak , orman içinden Çalış Sahiline geliyoruz ve her güzel günün ardından olduğu gibi Adrenalin Köyü’ ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeğimizi yeyip günümüzü keyifli bir şekilde bitiriyoruz…
Tekne Turu :
Güneşi bugün denizde selamlayalım! Önce 08:00-09:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Fethiye limanına varıyoruz. Bugün tekne ile 12 adalar turuna başlayacağız. Tekne turumuz Fethiye Körfezinde bulunan adaları dolaşır. Bu adalarda kıyıya yanaşır ve yüzme molası verir. Tüm tekne turlarımızda lezzetli öğle yemeği turun bir parçası olarak eklenmiştir. Tekne turu sırasında uğradığınız koylarda su kayağı, hamburger vs… çok eğlenceli aktiviteleri deneme fırsatınız da var. Adaların doğal güzellikleri ve masmavi denizi, gezinizi unutulmaz kılar. İlk olarak, Yassıca Adalar’da mola verilir. Burası temiz ,güzel ve denizi hemen derinleşmez. Göbün koyunda öğle yemeği… Diğer duraklarımız ise Tersane adası, Bedri Rahmi Koyu, Klopatra Hamamı, Kızıl Ada ve samanlık koyları Tur sonrası Adrenalin köyüne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.
 

Alternatif Balayı Paketine konaklama dahil değildir. Oda ve Alternatif Tatil Paketi fiyatlarımız için lütfen iletişim formunu kullanarak bilgi alınız.

Copyright by Adrenalin Village 2014 Powered by Admode
evden eve nakliyat evden eve nakliyat pendik