organik restoran fethiye otel butik otel doğa oteli tatil paketi

Köyümüz


Saloon BarN

Eskiden atlar için kullanılan ve Adrenalin Village ekibi tarafından ahır bara dönüştürülen Saloon BarN’ da gün boyu zaman geçirebilirsiniz. Öğlenleri de eğlenceli hamburger menümüzden yararlanabilir, yüzde yüz et ve kıyma ile hazırlanan lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Otantik farklı duruşu ile tasarladığımız bu görülmeye değer Saloon BarN’ da akşamları, yemek sonrası müzik eşliğinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Misafirlerimiz için kimi zaman yerli ve yabancı eski 45 likler, jazz, blues, kimi zaman da funk, rock, country gibi bir çok dünya müziğini dinleyebileceğiniz, kaliteli bir ortamı da yaşayabilirsiniz. Keyfine düşkün misafirlerimiz için, Saloon BarN kokteyl mixolojistimizden ve güzel kokteylleri deneme fırsatını önermekteyiz.


Adrenalin Havuz Bar

Hayatın stres dolu koşuşturmasından kaçmak, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek için Adrenalin Havuz Bar’ a davetlisiniz! Doğanın sunduğu keyifle birlikte havuz başında kokteylinizi yudumlayabilirsiniz. Güneşin, yeşilin ve huzurun keyfini çıkartabileceksiniz.
Babadağ’ ın heybetli ve heyecan verici manzarasının altında, rengarenk çiçeklerin, yemyeşil çimenin ve dost canlısı hayvanlarımızın arasında, Çalış Sahili’ nin ılık rüzgar esintisi ile hamak keyfi de yapabilirsiniz. Bu huzurun içinde ister derginizi, kitabınızı okuyarak hayata bir mola verin, yada isterseniz arkadaşlarınızla rengarenk yastıklarımız üzerine uzanıp sohbetin keyfine varın.


Palmiye Restoran

Palmiye Restoran’da, bahçemizden gelen sebzeler ve meyveler, taze yumurtalar ve komşu köylerden gelen taze ürünler ile misafirlerimize lezzetli bir Akdeniz kahvaltısı sunulacaktır.

Hareketli veya dinlenme ile geçirilmiş keyifli bir günün ardından, Palmiye Restoran’ da birbirinden lezzetli mezeler, salatalar, sıcaklar, tatlılar ve meyveler ile neşeli bir akşam yemeği sizleri bekliyor olacak. Güzel sohbetlerin ve lezzetlerin yer aldığı mangal ve ateş başı partileri akşam yemeklerimizin özel parçalarıdır.

Restoranımızda ayrıca özel kutlamalarda kullanılan taş fırın ve kuyu kebabımız da mevcuttur.


Adrenalin Park

Bu Sene Aktivitelerimize Eklediğimiz Adrenalin park tırmanma duvarı ile start alıyor. Tırmanma duvarına tırmandıktan sonra bir direk ile itfaiye direği mantığında aşağıya kayarak adrenalin oyun parkına start veriyoruz. Burada çelik halatlara bağlı 19 ayrı oyun ve 9 istasyonumuzdan ip cambazlıuğı yaparak 130 m lik bir macera parkında unutamayacağınız bie tecrübe yaşayarak finişe varıyorsunuz.

Copyright by Adrenalin Village 2014 Powered by Admode
evden eve nakliyat evden eve nakliyat pendik